Login 
April 2019
  Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
(14)   1 2 3 4 5 6
(15) 7 8 9 10 11 12 13
(16) 14 15 16 17 18 19 20
(17) 21 22 23 24 25 26 27
(18) 28 29 30        
June 2019
  Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
(22)             1
(23) 2 3 4 5 6 7 8
(24) 9 10 11 12 13 14 15
(25) 16 17 18 19 20 21 22
(26) 23 24 25 26 27 28 29
(27) 30            
May 2019
Public Access


Category:
Category: All

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
W
K
1
8
      01
View this event6:30pm» 18.30 U12 Coaching (H)
02
View this event4:10pm» 16.15 Warriors Training (H)
03
View this event6pm» U11 League: v Glasgow Accies (A)
View this event6pm» U14 League: CCC2 v Ayr (H)
View this event6pm» U14 League: v Ferguslie (H)
04
View this event12pm» Div 3: Cavaliers v Vale of Leven (H)
View this event12pm» Div 4: Bees v Glenpark (A)
View this event12pm» Premier League: Clydesdale v Stirling Co (A)
View this event12pm» Premier Reserve League: Titwood v Langloan (H)
W
K
1
9
05
View this eventRamadan begins
View this event1:30pm» Last Man Stands (2 games) (H)
06
View this event17.30: U10, U11 and U14 Coaching (H)
View this event6pm» 18.00 U12 Training Match
07
View this event6pm» 18.00 U13 ECB Cup v Uddingston (H)
08
View this event6pm» 18.00 U13 ECB Cup Reserve (H)
View this event6:30pm» 18.30 U12 Coaching (H)
09
View this event4:10pm» 16.15 Warriors Training (H)
View this event6pm» Greenwood Trophy: BBC v Albert Park (H)
10
View this event6pm» U11 League: v Kelburne/Renfrew (A)
View this event6pm» U14 League: CCC2 v Kilmarnock (A)
View this event6pm» U14 League: v East Ren/Renfrew (H)
11
View this event9am» 09.00 Schools: Hutchie games (H)
View this event12pm» Div 4: Bees v Ham Crescent (H)
View this event12pm» Premier Reserve League: Clydesdale v Poloc (A)
View this event1pm» Div 3: Cavaliers v Anniesland (A)
View this event1pm» Premier League: Clydesdale v Poloc (H)
W
K
2
0
12
View this eventPOSTPONED Sunday League: v Renfrew (A)
View this event8am» ECB U13 Vitality Cup: v Uddingston (H)
13
View this event17.30: U10, U11 and U14 Coaching (H)
View this event6pm» U12B League: v Poloc (A)
14
View this event6pm» Midweek League: BBC v Gourock Park (H)
View this event6pm» Western Cup: v Shawholm (A)
15
View this event6pm» McCulloch Cup: v Poloc (A)
View this event6:10pm» CANCELLED Last Man Stands (H)
View this event6:30pm» 18.30 U12 Coaching (H)
16
View this event9am» 09.30 Primary Schools Cup (H)
View this event4:10pm» 16.15 Warriors Training (H)
View this event6pm» Greenwood Trophy: Cavaliers v Torrance House (H)
17
View this eventU14 League: v Stenhousemuir (H)
View this event6pm» U11 League: v Drumpellier (A)
View this event6pm» U14 League: CCC2 v Glasgow Accies (H)
18
View this eventCANCELLED Div 3: Cavaliers v Whiteinch (H)
View this eventScotland v Sri Lanka (A)
View this event9am» 09.30 Schools: Hutchie games (H)
View this event12pm» CANCELLED Premier League: Clydesdale v East Kilbride (A)
View this event12pm» Div 4: Bees v Galloway2 (A)
View this event1pm» CANCELLED Premier Reserve League: Titwood v Nunholm (H)
W
K
2
1
19
View this event10:30am» U14 League: v Greenock (H)
View this event2pm» Sunday League: v Poloc (H)
View this event3pm» U15 Natwest Cup: v Grange (A)
20
View this event17.30: U10, U11 and U14 Coaching (H)
View this event6pm» U12B League: v Ayr (A)
21
View this event6pm» Midweek League: BBC v CCC2 (H)
View this event6pm» Western Cup: v Motherwell (A)
22
View this event9am» 09.30 Softball Big Blast (H)
View this event6pm» McCulloch Cup: v West (A)
View this event6:30pm» 18.30 U12 Coaching (H)
View this event6:30pm» 18.30 Western Warriors U16 Girls training (H)
23
View this event9am» 09.30 RESERVE Primary Schools Cup (H)
View this event4:10pm» 16.15 Warriors Training (H)
View this event6pm» Rowan Cup: v Greenock (A)
View this event6:10pm» Last Man Stands (H)
24
View this event6pm» U11 League: v Stirling Co (H)
View this event6pm» U14 League: CCC2 v Uddingston (A)
View this event6pm» U14 League: v Stirling County (A)
25
View this event12pm» Div 3: Cavaliers v Hughenden (H)
View this event12pm» Div 4: Bees v Kingholm (A)
View this event12pm» Premier League: Clydesdale v Greenock (A)
View this event12pm» Premier Reserve League: Titwood v Whitehaugh (H)
W
K
2
2
26
View this event11am» 11am Western Warriors U14s v East (H)
27
View this event17.30: U10, U11 and U14 Coaching (H)
View this event6pm» U12B League: v Kilmarnock (H)
28
View this event6pm» Western Cup: v Glasgow Accies (H)
29
View this event9am» 09.30 RESERVE Softball Big Blast (H)
View this event6pm» McCulloch Cup: v Weirs (A)
View this event6:10pm» Last Man Stands (H)
View this event6:30pm» 18.30 U12 Coaching (H)
30
View this event4:30pm» 16.15 Warriors Training (H)
View this event6pm» U14 Cup Last Date: Clydesdale v Greenock (H)
31
View this event6pm» U11 League: v EK/Weirs (A)
View this event6pm» U14 League: CCC2 v West of Scotland (A)
View this event6pm» U14 League: v EK/Weirs (H)